درباره ما

تجربه بلندمدت همکاری با بازارهای جهانی و تولیدکنندگان بزرگ بین المللی در کنار بهره گیری از کادر فنی و بازرگانی متخصص در امر واردات و تهیه تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف و برخورداری از امکانات لجستیکی از قبیل دفاتر در اروپا و امارات متحده عربی، مانیاد صنعت را بعنوان یکی از شرکتهای معتبر در زمینه های:

سیم و کابل رابط و جبران ساز ترموکوپل و PT100

کابل نسوز سیلیکونی قلع اندود

انواع سیم نسوز

مبدل و ترانسمیتر دما و سیگنال

سنسورهای اندازه گیری دما از قبیل ترموکوپل و PT100

و تجهیزات صنعتی وابسته معرفی نموده است.

نمایندگی های اخذ شده:

نماینده رسمی و انحصاری BLF ایتالیا در ایران: تولید کننده سیم و کابل نسوز و ترموکوپل

نماینده رسمی LAPP GROUP آلمان در ایران: تولید کننده رنج گسترده ای از سیم وکابل و اتصالات کابل از قبیل کانکتور و همچنین متمرکز بر تولید سیم و کابل نسوز و ترموکوپل. این شرکت موفق به تولید کابلی شده است که تا 1565 درجه سانتیگراد در کوتاه مدت ذوب نمی شود.

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش DATEXEL ایتالیا در ایران: تولید کننده تجهیزات الکترونیک و اتوماسیون صنعتی برای کنترل فرآیندهای صنعتی از قبیل مبدل و ترانسمیتر دما و سیگنال

نماینده انحصاری TORK DRIVE چین در ایران: تولید کننده گیربکس های صنعتی

و همچنین شریک تجاری تعدادی دیگر از تولید کنندگان معتبر جهانی بخصوص اروپای غربی، بطور تخصصی بر روی وارادات و تامین انواع مختلف تجهیزات صنعتی تمرکز نموده و نقش بسزایی در تامین نیازهای صنایع مختلف داشته است.

درک صحیح از نیازهای روز مشتریان، یکی از مهمترین اولویت های مانیاد بوده و ارائه خدمات مشاوره و مهندسی جهت انتخاب بهترین تکنولوژی پیش رو همواره در دستور کار ما قرار داشته است. آموزش کارکنان، یکی از اصول حرفه ای در مجموعه مانیاد بوده، تخصص گرایی و تعهد در کلیه سطوح سازمانی، مهمترین ضامن کیفیت مطلوب خدمات ارائه شده به مشتریان مانیاد بشمار می آید.

تیم تخصصی مانیاد صنعت در زمینه بازرگانی خارجی، حمل و نقل سریع و ترخیص کالا در کمترین زمان ممکن، این شرکت را قادر به پاسخگویی سریع در خصوص نیازهای مشتریان عزیز در صنایع مختلف همچون نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، نیروگاهی، انرژی، فولاد، سیمان، خودروسازی، داروسازی، مواد غذایی، لوازم خانگی و صنایع ریلی نموده است.

با اتکال بر خداوند متعال و به پشتوانه دانش مهندسی و بازرگانی تیم مانیاد، برآنیم تا با تلاشهای شبانه روزی و بکارگیری کلیه توانمندیهای اجرایی، بیش از پیش پاسخگوی نیازهای مشتریان عزیزمان باشیم.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.