ترموکوپل پزشکی یکی از تجهیزات بسیار پرکاربرد است که همانطور که از نام آن ها مشخص است در صنایع پزشکی به شکل گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.  تجهیزات پزشکی به منظور نمایش دقیق ترین نتایج در پروسه های فرایند، نیاز به محصولات باکیفیت دارند. ترموکوپل های پزشکی و لوازم جانبی ترموکوپل، تجهیزاتی حرفه ای و فوق العاده ای هستند که دما را به دقت اندازه گیری، خوانده و نمایش می دهند. این تجهیزات حرفه ای به پزشکان عزیز و گرامی کمک می کند تا بهترین مراقبت ممکن را برای بیماران خود ارائه دهند. سنسورهای ترموکوپل مانیاد صنعت رادین آژند را می توان در طیف گسترده ای از فلزات و کالیبراسیون ها برای صنعت پزشکی ساخت. همچنین لازم به ذکر است که ترموکوپل و سایر تجهیزات مرتبط با آن را می توان در انواع و اقسام کاربرد و مصارف پزشکی استفاده کرد، از جمله: ایمپلنت ها پروب ها سنسورهای خارجی تجهیزات پزشکی و دنداپزشکی.

یکی از کاربردهای فوق العاده این نوع از سنسورهای دما، به منظور استفاده در کوره های تجهیزات دندانپزشکی است که در این بخش کاربرد فوق العاده ای دارد.

برای مشاهده، بررسی و استعلام قیمت، بر روی لیست قیمت ترموکوپل کلیک کنید.

تایپ سنسورهای ترموکوپلی که در صنعت پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد، از نوع تایپ S هستند.

سنسورهای ترموکوپلی که در صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند، از اثر Seebeck استفاده می کنند. دو هادی الکتریکی (پایه) مختلف به یک مدار متصل هستند. اگر محل اتصال، دو هادی مختلف و دارای دو سطح دمایی متفاوت باشند، یک ولتاژ ترموالکتریک تولید می شود. ولتاژ را می توان برای اهداف اندازه گیری دما تبدیل کرد.

مشاوره خرید انواع ترموکوپل پزشکی

چنانچه درخواست خرید و استعلام قیمت انواع سنسور ترموکوپل پزشکی را دارید، می توانید از طریق روش های زیر با ما تماس گرفته و از مشاوره های رایگان و تخصصی ما استفاده کنید: