• شرکت مهندسی بازرگانی مانیاد صنعت
  • وارد کننده و تأمین کننده کابل های حرارتی

فرهنگ مانیاد

پایبندی به اصول حرفه ای تجارت، اخلاق و مشتری مداری از ارکان اصلی تشکیل دهنده فرهنگ سازمانی مانیاد صنعت بوده و کلیه کارکنان مانیاد، خود را ملزم به رعایت این اصول می دانند. ارائه بهترین و در عین حال اقتصادی ترین راه ممکن برای مشتریان مانیاد از وظایف اصلی تیم مهندسی فروش مانیاد صنعت می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش مانیاد صنعت

در شرکت مانیاد صنعت، گارانتی مفهوم و اعتبار واقعی خود را داشته و کلیه محصولات ارائه شده توسط مانیاد، دارای گارانتی بوده و مشتریان ما همواره تحت حمایتهای فنی و پشتیبانی جهت محصولات خریداری شده می باشند.
فرهنگ سازمانی شکل گرفته در شرکت مانیاد صنعت که برخاسته از دید بلند مدت و همکاری صادقانه می باشد، همواره چراغ راهنمای ما را در ارائه خدمات به مشتریان عزیز بوده است.
ما همواره در کنار شما هستیم …

درباره مانیاد صنعت

تجربه بلندمدت همکاری با بازارهای جهانی و تولیدکنندگان بزرگ بین المللی در کنار بهره گیری از کادر فنی و بازرگانی متخصص در امر واردات و تهیه تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف و برخورداری از امکانات لجستیکی از قبیل دفاتر در اروپا و امارات متحده عربی، مانیاد صنعت را بعنوان یکی از شرکتهای معتبر در زمینه کابل های خاص و تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات صنعتی وابسته معرفی نموده است.

نمایندگی های اخذ شده مانیاد صنعت

مانیاد صنعت به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فروش و توزیع محصولات شرکت BLF ایتالیا، نماینده رسمی شرکت LAPP GROUP آلمان و همکار تجاری بسیاری دیگر از تولید کنندگان معتبر اروپایی سیم و کابل، به طور تخصصی بر روی واردات و تأمین انواع مختلف سیم و کابل تمرکز نموده و نقش به سزایی در تأمین نیاز های مشتریان در صنایع مختلف داشته است. برخورداری از تیم مهندسی کارآمد و مسلط به مسائل فنی، مانیاد صنعت را قادر به شناخت صحیح نیاز های مشتریان و ارائه راهنمایی های مورد نیاز به منظور تصمیم گیری های خرید نموده است. >>>

شرکت مانیاد صنعت وارد کننده و تأمین کننده کابل های حرارتی : سیم و کابل ترموکوپل ، کابل نسوز ، سیم نسوز ، کابل ضد حریق ، کابل هیت تریسینگ و سیم المنت

محصولات

ویدئو ها

خط تولید BLF ایتالیا - قسمت اول


خط تولید BLF ایتالیا - قسمت دوم


خط تولید BLF ایتالیا - قسمت سوم


مقالات

سیم نسوز چیست؟

سیم نسوز چیست ؟

سیم نسوز قلع اندود سیلیکونی، سیم نسوز قلع اندود فایبرگلاس (ابریشمی) و سیم نسوز نقره اندود تفلونی سه نوع از رایج ترین انواع سیم نسوز می باشند. سیم نسوز معمولاً بصورت یک یا دو روکش تولید می شود. امروزه در بسیاری از مواقع استفاده از سیم نسوز، جایگزین سیم برق معمولی شده است.

کابل نسوز چیست؟

کابل نسوز چیست؟

کابل نسوز قلع اندود سیلیکونی و کابل نسوز نقره اندود تفلونی دو نوع از رایج ترین انواع کابل نسوز می باشند. واژه نسوز در کابل نسوز بدین معنی است که این کابل می بایست در یک مدت معین و در دمایی معین، میزان تحمل دمایی مشخصی داشته باشد. به عنوان مثال کابل نسوز قلع اندود سیلیکونی…

سیم ترموکوپل چیست ؟

سیم ترموکوپل چیست

سیم ترموکوپل یا سیم داخلی ترموکوپل در داخل غلاف ترموکوپل بکار گیری می شود. عبارت سیم رابط ترموکوپل بجای عبارت صحیح کابل رابط ترموکوپل بیان می شود. بطور معمول سیم ترموکوپل هیچ گونه عایقی ندارد و پس از جوش دادن دو سر این سیم، طبق پدیده سیبک (Seebeck) کاشف…

کابل ترموکوپل چیست ؟

کابل ترموکوپل را شاید با نام های دیگری از قبیل: کابل رابط ترموکوپل، کابل جبران ترموکوپل و کابل افزاینده طول ترموکوپل بشناسیم. این کابل ها دارای تایپ های مختلف از نظر آلیاژ Conductor می باشند:
EX, JX, TX, KX, NX, CX, RX, SX, BX . در این مقاله انواع کابل ترموکوپل را از نظر هادی بررسی می نماییم.

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping