شرکت مهندسی بازرگانی مانیاد صنعت
وارد کننده کابل های حرارتی

درباره ما

تجربه بلندمدت همکاری با بازارهای جهانی و تولیدکنندگان بزرگ بین المللی در کنار بهره گیری از کادر فنی و بازرگانی متخصص در امر واردات و تهیه تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف و برخورداری از امکانات لجستیکی از قبیل دفاتر در اروپا و امارات متحده عربی، مانیاد صنعت را بعنوان یکی از شرکتهای معتبر در زمینه کابل های خاص و تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات صنعتی وابسته معرفی نموده است.
مانیاد صنعت به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فروش و توزیع محصولات شرکت BLF ایتالیا، نماینده رسمی شرکت  LAPP GROUP آلمان و همکار تجاری بسیاری دیگر از تولید کنندگان معتبر اروپایی سیم و کابل، به طور تخصصی بر روی واردات و تامین انواع مختلف سیم و کابل تمرکز نموده و نقش به سزایی در تامین نیاز های مشتریان در صنایع مختلف داشته است.
برخورداری از تیم مهندسی کارآمد و مسلط به مسائل فنی، مانیاد صنعت را قادر به شناخت صحیح نیاز های مشتریان و ارائه راهنمایی های مورد نیاز به منظور تصمیم گیری های خرید نموده است. کارشناسان این شرکت با بررسی شرایط تاثیرگذار بر عملکرد محصول در خواستی و نیازمندی های فنی تجهیز مورد درخواست، بهترین راهکار فنی را در خصوص طراحی و یا خرید اقلام مورد نیاز، ارائه خواهند نمود.
درک صحیح از نیاز های روز مشتریان، یکی از مهمترین اولویت های مانیاد صنعت بوده و ارائه خدمات مشاوره و مهندسی جهت انتخاب بهترین گزینه پیش رو همواره در دستور کار شرکت مانیاد صنعت قرار داشته است. آموزش کارکنان، یکی از اصول حرفه ای در شرکت مانیاد صنعت می باشد و تخصص گرایی و تعهد در کلیه صطوح سازمانی، مهمترین ضامن کیفیت مطلوب خدمات ارائه شده به مشتریان مانیاد به شمار می آید
توانایی بالای مانیاد صنعت در زمینه ی بازرگانی خارجی، حمل و نقل سریع و ترخیص کالا در کمترین زمان ممکن، این شرکت را قادر به پاسخگویی سریع در خصوص نیاز های مشتریان عزیز در صنایع مختلف همچون نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد، سیمان، خودروسازی، مواد غذایی، لوازم خانگی داروسازی و انرژی نموده است.
با اتکال بر خداوند متعال و به پشتوانه دانش مهندسی و بازرگانی تیم مانیادبر آنیم تا با تلاش های شبانه روزی و بکارگیری کلیه توانمندی های اجرایی، بیش از پیش پاسخگوی نیاز های مشتریان عزیزمان باشیم.

تامین تخصصی سیم و کابل

ارتباط با شبکه گسترده تولید کنندگان بین المللی سیم و کابل و دسترسی به انبار کابل های تخصصی در اروپا، یکی از نقاط قوت شرکت مانیاد صنعت در رفع نیاز های فوری صنایع مختلف بوده و بهره گیری از امکانات لجستیکی از قبیل دفاتر در اروپا و امارات متحده عربی، تحویل انواع مختلف کابل به ویژه کابل های خاص در کوتاه ترین زمان ممکن میسر نموده است. همچنین دانش فنی تعیین نوع کابل برای کاربردهای خاص با توجه به شرایط محیطی گامی مهم در رفع نیاز های همکاران عزیز بوده است.

تامین واردات مستقیم انواع مختلف سیم و کابل به شرح زیر، جزو فعالیت های اصلی مانیاد صنعت می باشد:

 • کابل های افزاینده طول و جبران ساز ترموکوپل
 • سیم و کابل نسوز قلع اندود سیلیکونی
 • کابل ابزار دقیق
 • کابل های کنترل
 • کابل های قدرت
 • کابل های هیت تریسینگ
 • سیم و کابل المنت
 • کابل ضد حریق
 • کابل با ساختار ویژه برای محیط های خاص
 • سیم جرقه زن
 • کابل های دریایی
 • سایر کابل های خاص

تجربه ارزنده مدیران گروه مانیاد در تامین تخصصی نیاز های صنایع، بستر مناسبی برای همکاران متقابل با مشتریان این شرکت فراهم آورده و اعتماد بلند مدت مجموعه های بزرگ صنعتی در سالیان گذشت، برگ زرینی در افتخارات شرکت مانیاد صنعت بوده است.