• شرکت مهندسی بازرگانی مانیاد صنعت
  • وارد کننده و تأمین کننده کابل های حرارتی

شرکت مهندسی بازرگانی مانیاد صنعت به عنوان نماینده رسمی و انحصاری BLF ایتالیا در ایران، نماینده رسمی LAPP GROUP آلمان در ایران و شریک تجاری بیش از 20 برند معتبر اقصی نقاط جهان سهم عمده ای در تامین نیازهای صنعت کشور عزیزمان ایران داشته است.

ارتباط با شبکه گسترده تولید کنندگان بین المللی سیم و کابل و دسترسی به انبارهای کابل های تخصصی در اروپا و منطقه، یکی از نقاط قوت مانیاد در رفع نیازهای فوری صنایع مختلف در زمینه تامین کابل های خاص از قبیل سیم و کابل نسوز و ترموکوپل در کوتاه ترین زمان ممکن میسر نموده است. همچنین دانش فنی تعیین نوع کابل مورد نیاز برای کاربردهای خاص با توجه به شرایط محیطی گامی مهم در رفع نیازهای همکاران و مشتریان عزیز بوده است.

تامین و واردات مستقیم انواع مختلف سیم و کابل نسوز و ترموکوپل جزو فعالیت های اصلی مانیاد می باشد. تجربه ارزنده مدیران گروه مانیاد در تامین تخصصی نیازمندی های صنایع از برندهای معتبر اروپایی، بستر مناسبی برای همکاری متقابل با مشتریان این شرکت فراهم آورده و اعتماد بلند مدت مجموعه های بزرگ صنعتی در سالیان گذشته، برگ زرینی در افتخارات شرکت مانیاد صنعت بوده است.

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping