خرید ترموکوپل دما بالا

ترموکوپل دما بالا (High Temperature Thermocouple)، یکی از انواع پرکاربرد از سنسورهای سنجش و اندازه گیری دما محسوب می گردد. همانطور که از نام این سری از سنسورها مشخص است، می تواند از آن ها برای اندازه گیری دماهای بالا بدون هیچ گونه مشکلی استفاده کرد. این دماسنج های اندازه گیری دما به ترموکوپل های فلز نجیب مشهورند و شامل تایپ های R و S و B هستند.

سنسورهای ترموکوپل دمای بالا ارائه شده توسط شرکت مانیاد صنعت رادین آژند از 200- الی 2000+ درجه سانتیگراد دما را پشتیبانی و اندازه گیری می کنند. مانیاد صنعت می تواند طیف وسیع و گسترده ای از سنسورهای سنجش دما را مطابق با درخواست شما عزیزان و بدون هیچ گونه محدودیتی تولید و به شما ارائه دهد. سنسورهای ما به منظور سنجش دما کلیه بخش های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند.

برای مشاهده، بررسی و استعلام قیمت کل سنسورها، بر روی سنسور ترموکوپل کلیک کنید.

2 مورد مهم به منظور انتخاب سنسور مناسب وجود دارد که عبارتند از: 1)محدوده دمایی که قصد اندازه گیری دارید؟ 2) سنسور در در چه محیطی قرار است کار سنجش دما را انجام دهد؟ به وسیله این اطلاعات می توان از این جداول برای انتخاب ترکیب سیم، غلاف و عایق مناسب استفاده کرد. سپس الزامات فیزیکی ترموکوپل (قطر غلاف، نوع اتصال و کلگی) را می توان انتخاب نمود.

مشاوره خرید انواع ترموکوپل دما بالا

چنانچه قصد خرید و استعلام قیمت انواع جفت های حرارتی ترموکوپل دما بالا را دارید، با کارشناسان ما از طریق روش های زیر در ارتباط باشد.