شرکت BLF ایتالیا را بهتر بشناسیم

شرکت BLF ایتالیا را بهتر بشناسیم

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_raw_html]JTNDZGl2JTIwaWQlM0QlMjI4NzQzOTYxMDU5NCUyMiUzRSUzQ3NjcmlwdCUyMHR5cGUlM0QlMjJ0ZXh0JTJGSmF2YVNjcmlwdCUyMnNyYyUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGd3d3LmFwYXJhdC5jb20lMkZlbWJlZCUyRmhQQ0ZUJTNGZGF0YSU1QnJuZGRpdiU1RCUzRDg3NDM5NjEwNTk0JTI2ZGF0YSU1QnJlc3BvbnNpdmUlNUQlM0R5ZXMlMjIlM0UlM0MlMkZzY3JpcHQlM0UlM0MlMkZkaXYlM0U=[/vc_raw_html][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][tm_spacer size=”xs:2;sm:4;md:6;lg:20″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

شرکت BLF ایتالیا

شرکت BLF ایتالیا بطور تخصصی بر روی تولید کابل های خاص دما بالا متمرکز شده است. فروش سیم و کابل ترموکوپل BLF ایتالیا بیش از 30 سال است که در ایران انجام می شود. و این یعنی بیش از ربع قرن حضور شرکت بی ال اف ایتالیا در ایران! کلیه سیم و کابل های تولیدی این شرکت خانوادگی ایتالیایی، در کارخانه این شرکت واقع در شمال کشور ایتالیا تولید می شوند. و هیچ خط تولید دیگری در هیچ کشور دیگری وجود ندارد. در میان رنج گسترده محصولات تولیدی شرکت BLF ، کابل های ترموکوپل و نسوز با انواع روکش های نسوز و ساختار های خاص ، شاخص ترین محصولات مورد استفاده این شرکت در ایران می باشند.

کابل ترموکوپل BLF

شرکت مهندسی بازرگانی مانیاد صنعت بعنوان نماینده رسمی و انحصاری BLF ایتالیا در ایران و عراق، همواره تلاش کرده است کابل هایی که در ایران تولید نمی شوند را در انبار خود موجود داشته باشد.اگر شغل شما به گونه ای است که با سیم و کابل ترموکوپل سر و کار دارید، حتما تاکنون از کابل ترموکوپل BLF شیلددار نوع K استفاده کرده اید. درصد خلوص بسیار زیاد مواد اولیه و روش های تولید تجربی و علمی بسیار پیشرفته بکار گرفته شده برای تولید کابل ترموکوپل BLF ، به خوبی مشخص می باشند. دقت اندازه گیری و طول عمر زیاد ،دو شاخصه بسیار مهم این کابل ها می باشند.

نماینده BLF ایتالیا

افرادی که از دیر باز به کار فروش سیم ترموکوپل مشغول هستند به خوبی اولین روزهای ورود محصولات شرکت BLF ایتالیا به ایران را به یاد دارند. درست 30 سال پیش بود…

سیم و کابل PT100 محصول دیگری از این شرکت می باشد. کیفیت این محصول در مقایسه با تولید کنندگان رقیب ، بسیار عالی و منحصر بفرد می باشد. سیم رابط PT100 (پی نوشت 1*) بی ال اف ایتالیا را می توانید با انواع روکش های نسوز سیلیکونی ، شیلددار ، تفلونی و… خریداری کنید. از طرفی اگر کیفیت عالی و قیمت مناسب را دو نیاز همزمان و غیر قابل تفکیک خریداران کابل ترموکوپل و PT100 بدانیم، بی درنگ بی ال اف را انتخاب خواهید کرد.

 

 

پی نوشت:

  1. در اکثر موارد بهتر است بجای عبارت سیم رابط PT100 بگوییم کابل رابط PT100 .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟