مانیاد صنعت : تجربه بلندمدت همکاری با بازارهای جهانی و تولیدکنندگان بزرگ بین المللی در کنار بهره گیری از کادر فنی و بازرگانی متخصص در امر تأمین و تهیه تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف و برخورداری از امکانات لجستیکی از قبیل دفاتر در اروپا و امارات متحده عربی، مانیاد صنعت را بعنوان یکی از شرکتهای معتبر در زمینه کابل های خاص و تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات صنعتی وابسته معرفی نموده است.

نمایندگی های اخذ شده مانیاد صنعت

مانیاد صنعت به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فروش و توزیع محصولات شرکت BLF ایتالیا در ایران و عراق، نماینده رسمی شرکت LAPP GROUP آلمان در ایران و همکار تجاری بسیاری دیگر از تولید کنندگان معتبر اروپایی سیم و کابل، به طور تخصصی بر روی تامین انواع مختلف سیم و کابل تمرکز نموده و نقش به سزایی در تامین نیاز های مشتریان در صنایع مختلف داشته است.

واردات کابل صنعتی - مانیاد صنعت

بخش فنی و مهندسی خرید مانیاد صنعت

برخورداری از تیم مهندسی کارآمد و مسلط به مسائل فنی، مانیاد صنعت را قادر به شناخت صحیح نیاز های مشتریان و ارائه راهنمایی های مورد نیاز به منظور تصمیم گیری های خرید نموده است. کارشناسان این شرکت با بررسی شرایط تاثیرگذار بر عملکرد محصول در خواستی و نیازمندی های فنی تجهیز مورد درخواست، بهترین راهکار فنی را در خصوص طراحی و یا خرید اقلام مورد نیاز، ارائه خواهند نمود. درک صحیح از نیاز های روز مشتریان، همواره یکی از مهمترین اولویت های مانیاد صنعت می باشد. همچنین ارائه خدمات مشاوره و مهندسی جهت انتخاب بهترین گزینه پیش رو، همواره در دستور کار شرکت مانیاد صنعت می باشد. در کنار فعالیت های بازرگانی،آموزش کارکنان یکی از اصول حرفه ای مانیاد می باشد. تخصص گرایی و تعهد در کلیه سطوح سازمانی، مهمترین ضامن کیفیت مطلوب خدمات ارائه شده به مشتریان مانیاد می باشد.

کلیه خدمات نصب و راه اندازی تجهیزات ابزاردقیق و کنترل صنعتی بخصوص سنسورهای اندازه گیری دما بمنظور جلوگیری از آسیب آنها هنگام نصب و راه اندازی، توسط کارشناسان مانیاد ارایه می گردد.

بخش بازرگانی خارجی و داخلی مانیاد صنعت

در زمینه ی بازرگانی خارجی، حمل و نقل سریع و ترخیص کالا در کمترین زمان ممکن، مانیاد دارای امکانات و توانایی بالایی می باشد. مانیاد قادر به پاسخگویی سریع در خصوص نیاز های مشتریان عزیز در صنایع مختلف کشورمان می باشد. صنایع شاخص عبارتند از: نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد، سیمان، خودروسازی، مواد غذایی، لوازم خانگی، داروسازی و انرژی. با اتکال بر خداوند متعال و به پشتوانه دانش مهندسی و بازرگانی تیم مانیاد به دنبال خدمت هرچه بیشتر به صنعت کشورمان هستیم.بر آنیم تا با تلاش های شبانه روزی و بکارگیری کلیه توانمندی های اجرایی، بیش از پیش پاسخگوی نیاز های مشتریان عزیزمان باشیم.

بخش فنی و مهندسی خرید مانیاد صنعت

سیم برق صنعتی

بخش تأمین تخصصی سیم و کابل مانیاد صنعت

ارتباط با شبکه گسترده تولید کنندگان بین المللی سیم و کابل و دسترسی به انبار کابل های تخصصی در اروپا، یکی از نقاط قوت شرکت مانیاد در رفع نیاز های فوری صنایع مختلف بوده و بهره گیری از امکانات لجستیکی از قبیل دفاتر در اروپا و امارات متحده عربی، تحویل انواع مختلف کابل به ویژه کابل های خاص در کوتاه ترین زمان ممکن میسر نموده است. همچنین دانش فنی تعیین نوع کابل برای کاربردهای خاص با توجه به شرایط محیطی گامی مهم در رفع نیاز های همکاران عزیز بوده است. تجربه ارزنده مدیران گروه مانیاد در تامین تخصصی نیاز های صنایع، بستر مناسبی برای همکاران متقابل با مشتریان این شرکت فراهم آورده و اعتماد بلند مدت مجموعه های بزرگ صنعتی در سالیان گذشت، برگ زرینی در افتخارات شرکت مانیاد صنعت بوده است.