نماینده رسمی و انحصاری BLF ایتالیا در ایران

BLF ایتالیا نامی است که از دیرباز در ایران شنیده می شود. بیش از ربع قرن است که این شرکت خوشنام و معتبر ایتالیایی با ایران کار می کند. شرکت مهندسی بازرگانی ” مانیاد صنعت ” رادین آژند نماینده رسمی و انحصاری این شرکت در ایران می باشد. مانیاد صنعت به جهت رفاه حال صنعتگران عزیز کشورمان بسیاری از محصولات BLF ایتالیا را در ایران موجود کرده است. کابل ترموکوپل BLF ، سیم ترموکوپل BLF ، کابل نسوز BLF و سیم نسوز BLF از مهمترین سیم و کابل های بی ال اف (BLF) ایتالیا موجود در ایران می باشند.کابل ترموکوپل BLF شیلددار و کابل ترموکوپل BLF سیلیکونی از شاخص ترین انواع کابل های ترموکوپل BLF ایتالیا موجود در ایران می باشند. لازم بذکر است کلیه سیم و کابل های این شرکت دارای گارانتی می باشند

شما می توانید از هر نقطه کشور ایران سیم و کابل های این شرکت خوشنام ایتالیایی را خریداری نمایید. توصیه ما این است که در صورت امکان این محصولات را از مراکز معتبر خریداری نمایید. برای دیدن مشخصات تماس نزدیکترین نمایندگی شرکت مانیاد صنعت به شهر شما می توانید در بخش تماس با ما همین سایت، صفحه نمایندگان توزیع مانیاد را مشاهده نمایید. و یا جهت خرید از فروشگاه و نمایشگاه دائمی مانیاد صنعت در لاله زار با شماره های 33928417-021 و 33939689-021 تماس حاصل نمایید.

کابل ترموکوپل BLF ایتالیا بیش از ربع قرن در صنعت ایران مورد استفاده قرار گرفته است. به همین سبب است که سیم ترموکوپل BLF امتحان خود را پس داده است و بسیاری از مصرف کنندگان این کابل، علاقه مند هستند تا مجددا از این برند استفاده کنند. متأسفانه دیده شده است که افرادی سودجو اقدام به فروش سیم و کابل تقلبی می کنند. برای جلوگیری از این کار می توانید پس از خرید با شرکت مانیاد صنعت یا BLF ایتالیا تماس حاصل نموده و از اورجینال بودن کابل اطمینان حاصل نمایید. در صورت خرید کابل BLF اورجینال شما یک کابل با هادی ، عایق و روکش استاندارد خواهید داشت که با متریال و تکنولوژی ایتالیایی تولید شده است.

این شرکت ایتالیایی هر ساله در نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران شرکت کرده و بصورت چهره به چهره با مشتریان خود صحبت می کند. کارشناسان ارشد این شرکت در طول برگزاری این نمایشگاه به بسیاری از سؤالات مصرف کنندگان این سیم و کابل ها پاسخ می دهند. یکی از مهم ترین سؤالاتی که ما همواره با آن برخورد می کنیم دمای کارکرد کابل می باشد. در ادامه به این سؤال پاسخ خواهیم داد، با ما همراه باشید.

نحوه انتخاب صحیح کابل ترموکوپل BLF ایتالیا

یکی از رایج ترین اشتباهات در این زمینه در مورد کابل ترموکوپل نوع K رخ می دهد. همانطور که می دانید از نظر علمی انواع ترموکوپل نوع K می توانند تا 1360+ درجه سانتیگراد را مورد سنجش قرار دهند. از نظر کاربردی ترموکوپل نوع K بیشتر در محدوده 800 تا 1200 درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار می گیرد. حال آیا می توانید اشتباه رایجی که رخ می دهد را حدس بزنید؟!؟

معمولا این اشتباه به دو صورت رخ می دهد. اشتباه رایج تر اشتباه لفظی است که خریدار و فروشنده هر دو به اشتباه از عبارت کابل ترموکوپل تیپ K برای 1200 درجه سانتیگراد استفاده می کنند. در صورتی که این دما مربوط به سنسور ترموکوپل می باشد. و قرار نیست کابل در مواجه با این دما قرار گیرد.اشتباهی که کم تر رخ می دهد زمانی است که کابل ترموکوپل در شرایطی به جز شرایط معمول نصب می شود. در این صورت بعضی از کارشناسان فنی برای رعایت احتیاط سعی می کنند دمای کارکرد کابل را بیش تر از حد معمول اعلام کنند. شاید یکی از دلایل این کار این باشد که دقت انتقال سیگنال سیم و کابل های تقلبی کم و در مدت زمان کوتاهی روکش های آن فرسوده و از بین می روند.
با انتخاب صحیح سیم و کابل BLF ایتالیا شما می توانید با خیال آسوده از این کابل در دمای مد نظرتان استفاده کنید. سیم نسوز BLF ایتالیا و کابل نسوز BLF ایتالیا دو محصول مهم دیگر این شرکت می باشند. سیم و کابل نسوز تفلونی ، سیم و کابل نسوز ابریشمی و سیم و کابل نسوز سیلیکونی از شاخص ترین سیم و کابل های BLF ایتالیا می باشند.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟