شرکت LAAP KABEL آلمان با گسترش زمینه های فعالیت خود ، مدتی است که تحت نام LAPP GROUP فعالیت می کند. هولدینگ LAPP در زمینه های تولید انواع سیم و کابل ماشین آلات، ربات های صنعتی، حمل و نقل عمومی، فرآوری مواد غذایی، انرژی های بازگشت پذیر، سیستم های شارژ برای وسایل نقلیه الکتریکی، سیستم های حفاری نفت و دیگر انواع سیم و کابل فعالیت دارد.

کارمندان لپ کیبل آلمان

شرکت لپ کیبل آلمان در سال گذشته با نیروی کاری 4245 نفری بیش از یک میلیارد یورو گردش مالی ایجاد کرده است.محصولات تحت برند LAPP KABEL بر پایه کیفیت،خدمات پس از فروش به مشتریان و فهمی عمیق و دقیق از صنعت، ارائه مشاوره و طراحی به آنها برنامه ریزی و اجرا می شود. LAPP KABEL پشتیبانی کننده انواع مختلف سیم و کابل، اتصالات و لوازم جانبی برای ارائه راه حل های کامل برای مشتریان است.همچنین دارای محصولاتی برای استفاده کوهنوردان و مهاجران قطبی می باشد.

محصولات LAPP KABEL آلمان

مشتریان ما از تحصص و مهارت ما بسیار راضی و ابراز خرسندی می کنند.وجود 40000 محصول در کاتالوگ نشانه قدرت تولید شرکت ما می باشد.ما همیشه در صدد ارائه بهترین پیشنهاد به مشتریان و مصرف کننده گان داریم.حتی در مواردی که آنها در انتخاب محصول مشکل داشته باشند،متخصصان ما بهترین راه حل ممکن را به آنها پیشنهاد می کنند.شرکت ما در سریع ترین زمان ممکن محصولات خود را به هر گوشه جهان ارسال و تحویل می دهد.شرکت ما در نقاط مختلف جهان دارای انبار و مراکز فروش که با 44 کمپانی فروش و 100 شریک بین المللی برای ارسال هرچه سریع تر محصولات خود  می باشد.LAPP برای آینده ساخته شده است.درست مانند شرکت های  Oskar و Ursula Ida که در سال 1959 ظاهر شدند.در سال 1957 شرکت Oskar LAPP کابل کنترل که اولین محصول حفاظتی با علامت تجاری در صنعت را تولید و روانه بازار کرد.