3.8/5 - (5 امتیاز)

خرید ترموکوپل نوع J

خرید ترموکوپل نوع J یا (J Type Thermocouple). این نوع از سنسورها که با عبارت هایی نظیر سنسور تایپ J، تیپ J و ترموکوپل جِی شناخته می شوند، یک نوع حرفه ای از دماسنج های اندازه گیری دما از نوع فلزی (Base Metal Thermocouple) هستند. شرکت مانیاد صنعت رادین آژند، به عنوان سازنده انواع دماسنج های تیپ جِی (J)، این سنسورها را مانند تایپ های دیگر تولید و به شما بزرگواران ارائه می نماید. اگر قصد خرید این سِری از کاوشگرهای دما را دارید، کافیست اطلاعات و مشخصات فنی را در اختیار ما بگذارید تا کارشناسان فنی ما، در کوتاه ترین زمان به شما درباره قیمت، نحوه ساخت و زمان تولید اطلاعات کافی را به شما مشتریان گرامی بدهند.

برای مشاهده، بررسی و استعلام قیمت کل سنسورها، بر روی سنسور ترموکوپل (Thermocouple Sensor) کلیک کنید.

جنس متریال و محدوده دمایی ترموکوپل تایپ J چقدر است؟

ترموکوپل سِری J از ترکیب آلیاژ (iron–constantan) ساخته شده است. این تایپ از سنسورها، نوعی از دماسنج های همه منظوره و کاربردی با دامنه دمایی (40- تا 750+) درجه سانتی گراد یا [32 تا 1382 درجه فارنهایت] و همچنین حساسیت 55 میکرووات بر درجه سانتی گراد است. استاندارد رنگ سیم آن سفید (+) و قرمز (-) است. پایه مثبت (+) این دماسنج ها از آهن ساخته شده است. این سِری از سنسورها از نیروی ترموالکتروموتور استفاده می نمایند. از لحاظ قیمتی، تیپ J، ارزانتر از تایپ E است و بسیار در صنایع پرمصرف است.

ترموکوپل نوع J برای استفاده در محیط های خلاء، جوهای بی اثر و و محیط های اکسیدی مناسب است. آهن به سرعت در بالای 538 درجه سانتیگراد یا (1000 درجه فارنهایت) اکسید می شود، بنابراین فقط سیم های سنگین برای کاربردهای درجه حرارت بالا توصیه می شود. سنسور نباید در معرض محیط های دارای گوگرد در دمای بالای 538 درجه سانتی گراد (1000 درجه فارنهایت) قرار بگیرد.

برخی مشخصات ترموکوپل J چیست؟

  • هزینه بسیار مناسب
  • امکان استفاده در محیط های خلاء
  • از این پروب های دما نمی توان در دمای پایین 0 درجه سانتیگراد استفاده کرد.
  • محدوده دمایی مناسب برای محیط های صنعتی و نیمه صنعتی
  • دامنه دمایی از 210- الی 1200+ درحجه سانتیگراد

مشاوره خرید انواع ترموکوپل تیپ J (جِی)

به منظور بررسی مشخصات فنی، مشاوره فنی و خرید و استعلام قیمت فروش انواع سنسور ترموکوپل نوع J یا ترموکوپل تیپ و تایپ J، با کارشناسان فنی مانیاد صنعت رادین آژند تماس بگیرید.