سؤالات متداول

برای انتخاب سیم نسوز بایستی به موارد زیر توجه نمود:

  1. بازه دمای کارکرد سیم در بلند مدت
  2. حداکثر دمای کارکرد لحظه ای
  3. ولتاژ کاری
  4. کاربرد
  5. شرایط محیطی محل استفاده
    و دیگر اطلاعات در دسترس که می تواند به انتخاب صحیح ویژگی های سیم نسوز کمک نماید از قبیل عکس یا نمونه سیمی که قبلاً استفاده می شده است.

کابل های هیت تریسینگ در مقایسه با نوارهای حرارتی درجه حرارت و توان های پایین تری را شامل می شوند. بازه حرارتی عملکرد این کابل ها حدود 65 تا 260 درجه سانتی گراد می باشد. این در حالی است که نوارهای حرارتی رنجی در حدود 151 تا 760 درجه سانتی گراد را در بر می گیرند.

فایبرگلاس (ابریشم یا نخ بافته شده) به مرور زمان فرسوده شده و از بین می رود. بدین منظور روی فایبرگلاس ترکیبی از سیلیکون می پاشند و یا سیم نسوز را پس از اینکه با فایبرگلاس بافته شده ، روکش کردند در وان سیلیکون مستغرق می نمایند. بعضی از تولید کنندگان برای ارزان تر شدن قیمت تمام شده بجای سیلیکون از ترکیبات پی وی سی استفاده می نمایند. ممکن است دلیل این مسأله استفاده از پی وی سی در جای نا مناسب باشد

متاسفانه بعضی از سیم نسوز های وارد شده به کشور از متریال مرغوب تهیه نشده و همچنین یک تولید کننده با سابقه و متخصص آن را تولید نکرده است! برای مواجه نشدن با این مشکل می توانید از سیم نسوز های قلع اندود BLF ایتالیا که با استفاده از بهترین متریال موجود در دنیا و توسط یکی از بهترین، با سابقه ترین و خوشنام ترین تولید کنندگان سیم و کابل نسوز در دنیا تولید شده است، استفاده نمایید.

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟