• شرکت مهندسی بازرگانی مانیاد صنعت
  • واردات و تولید کابل های خاص

بهترین لیست قیمت کابل اعلام حریق اردیبهشت ماه 98

بهترین لیست قیمت کابل اعلام حریق اردیبهشت ماه 98

بهترین لیست قیمت کابل اعلام حریق

قیمت کابل اعلام حریق طی سال های گذشته نوسانات زیادی داشته است. در ادامه متن لیست قیمت سیم و کابل اعلام حریق ERSE ترکیه ، دراکا ( DRAKA ) انگلیس ، CAVICEL ایتالیا و دیگر برندهای معتبر اروپایی و ایرانی را بررسی می کنیم .

لیست قیمت کابل اعلام حریق

قیمت کابل نسوز

همواره به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که قیمت سیم و کابل اعلام حریق با قیمت کابل نسوز تفاوت قابل توجهی دارد. دلیل اصلی ، در واقع مواد سازنده و نوع ساختار هر کدام می باشد. بیشتر کابل های مقاوم در برابر حریق که بصورت عمده در بازار موجود می باشند، دارای هادی خشک می باشند. از سوی دیگر چند سالی می شود که سیم و کابل نسوز با هادی خشک کمیاب شده است! این در واقع اولین دلیل برای تفاوت قیمت این دو مدل سیم و کابل می باشد.

لیست قیمت انواع سیم و کابل اعلام حریق

علاوه بر ساختار هادی ، درصد خلوص و وزن مس استفاده شده ، دومین عامل موثر بر روی لیست قیمت سیم و کابل اعلام حریق ERSE می باشد. متاسفانه بعضی از برند ها این عامل بسیار مهم را نادیده گرفته و از میزان مس کمتری استفاده می کنند. عامل سوم درصد خلوص سیلیکون استفاده شده در انواع سیم و کابل سیم و کابل نسوز می باشد. بطور معمول انواع سیم و کابل اعلام حریق نسبت به سیم و کابل نسوز ، میزان کمتری سیلیکون دارند.

لیست قیمت کابل ERSE

عامل چهارم شیلد میانی در سیم و کابل نسوز و یا فویل آلومینیوم و درین وایر ( Drain Wire ) در سیم و کابل اعلام حریق ارسه ( ERSE ) می باشد. به زبان ساده درصد خلوص یا وزن مس و همچنین تراکم بافت شیلد از عوامل مهم تاثیر گذار بر روی قیمت سیم و کابل نسوز می باشد. از طرف دیگر ضخامت فویل آلومینیوم و سایز سطح مقطع Drain Wire بر روی قیمت کابل مقاوم در برابر حریق تاثیر می گذارد.

کابل اعلام حریق با LPCB

از نظر کارشناس مانیاد صنعت پنجمین عامل موثر بر قیمت سیم و کابل اعلام حریق ، داشتن یا نداشتن گواهی LPCB می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تائیدیه مقاله زیر را بخوانید.

بیشتر بدانید: گواهینامه LPCB سیم و کابل اعلام حریق چیست؟

گواهی LPCB سیم اعلام حریق

چاپ
×

سلام!

می توانید از طریق واتس اپ و ایمیل با ما در تماس باشید. sales@maniadsanat.com

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟