:تاریخ آخرین بروزرسانی مقاله تیر ۵ام, ۱۴۰۱ در ۱۲:۱۰ ب٫ظ

کابل BLF ایتالیا دارای انواع مختلفی می باشد. از همان ابتدا تمرکز تولیدات این شرکت بر روی کابل های دما بالا بود. سیم و کابل ترموکوپل BLF ایتالیا ، بیش از ربع قرن است که در صنعت ایران مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت مهندسی بازرگانی مانیاد صنعت رادین آژند نماینده رسمی و انحصاری BLF ایتالیا در ایران می باشد. مانیاد صنعت نمایندگی BLF ایتالیا را در تمامی زمینه های فروش و خدمات پس از فروش انواع کابل و سیم ترموکوپل را بر عهده دارد. سیم و کابل ترموکوپل و نسوز را می توان بعنوان بهترین محصول این شرکت خوشنام و با سابقه ایتالیایی در سال 2022 نام برد.

کمپانی مشهور BLF ایتالیا

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که عبارت BLF مخفف چیست؟ BLF مخفف اسم سه فرزند بنیانگذار و موسس این کارخانه می باشد. حرف B مخفف BARBARA ( باربارا ) ، حرف L مخفف LUCA (لوکا) و حرف  F مخفف FRANCESCA (فرانچسکا) می باشد. طی سال های متمادی فعالیت این شرکت خانوادگی ، به یک شرکت مدرن و پیشرفته در زمینه تولید انواع سیم و کابل خاص تبدیل شده است.

مطالعه بیشتر: راهنمای خرید و تشخیص کابل ترموکوپل اصل

سیم و کابل ترموکوپل و نسوز کمپانی BLF ایتالیا

در سال های گذشته سیم و کابل ترموکوپل سیلیکونی و شیلددار BLF ایتالیا به طور مستمر در بازار ایران مورد استفاده قرار گرفته است. در سال های اخیر شرکت مانیاد صنعت بعنوان نماینده رسمی و انحصاری این شرکت در ایران، رنج این محصولات را در بازارهای داخلی گسترش داده است. کابل ترموکوپل PVC در تایپ های KX ، JX ، SX ، TX و… نیز در ایران موجود می باشد. استفاده از این کابل ها به عنوان کابل رابط و جبران ساز ترموکوپل تا حد بسیار زیادی دقت اندازه گیری سنسور ترموکوپل را افزایش می دهد.

مطالعه بیشتر: نماینده رسمی BLF در ایران

در سال های گذشته سیم و کابل نسوز BLF ایتالیا در ایران، جایگاه دوم اهمیت محصولات این شرکت را به خود اختصاص دادند. در زمینه سیم و کابل نسوز این شرکت ایتالیایی در دنیا بسیار شناخته شده می باشد. در مذاکراتی که با مدیران این شرکت داشتیم متوجه شدیم که بعضی از معتبر ترین شرکت های آلمانی سازنده تجهیزات ابزار دقیق از سیم و کابل های نسوز و ترموکوپل BLF استفاده می کنند.