• شرکت مهندسی بازرگانی مانیاد صنعت (واردات و تولید کابل های خاص)

بهترین کابل BLF ایتالیا در سال 2019 چیست؟

بهترین کابل BLF ایتالیا در سال 2019 چیست؟

بهترین کابل BLF ایتالیا در سال 2019 چیست؟

کابل BLF ایتالیا دارای انواع مختلفی می باشد. از ابتدا تمرکز تولیدات این شرکت بر روی کابل های دما بالا می باشد. سیم و کابل ترموکوپل BLF ایتالیا ، بیش از ربع قرن است که در صنعت ایران مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت مهندسی بازرگانی مانیاد صنعت رادین آژند نماینده رسمی و انحصاری BLF ایتالیا در ایران می باشد. مانیاد صنعت نمایندگی BLF ایتالیا را در تمامی زمینه های فروش و خدمات پس از فروش انواع سیم و کابل بر عهده دارد. سیم و کابل ترموکوپل و نسوز را می توان بعنوان بهترین محصول این شرکت خوشنام و با سابقه ایتالیایی در سال 2019 نام برد.

کابل BLF ایتالیا

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که عبارت BLF مخفف چیست؟ BLF مخفف اسم سه فرزند بنیانگذار و موسس این کارخانه می باشد. حرف B مخفف BARBARA ( باربارا ) ، حرف L مخفف LUCA (لوکا) و حرف  F مخفف FRANCESCA (فرانچسکا) می باشند. طی سال های متمادی فعالیت این شرکت خانوادگی ، به یک شرکت مدرن و پیشرفته در زمینه تولید انواع سیم و کابل خاص تبدیل شده است.

سیم و کابل ترموکوپل BLF ایتالیا

در سال های گذشته سیم و کابل ترموکوپل سیلیکونی و شیلددار BLF ایتالیا به طور مستمر در بازار ایران مورد استفاده قرار گرفته است. در سال های اخیر شرکت مانیاد صنعت بعنوان نماینده رسمی و انحصاری این شرکت در ایران، رنج این محصولات را گسترش داده است. کابل ترموکوپل PVC در تایپ های KX ، JX ، SX ، TX و… نیز در ایران موجود می باشد. استفاده از این کابل ها به عنوان کابل رابط و جبران ساز ترموکوپل تا حد بسیار زیادی دقت اندازه گیری سنسور ترموکوپل را افزایش می دهد.

سیم و کابل نسوز

در سال های گذشته سیم و کابل نسوز BLF ایتالیا در ایران، جایگاه دوم اهمیت محصولات این شرکت را به خود اختصاص دادند. در زمینه سیم و کابل نسوز این شرکت ایتالیایی در دنیا بسیار شناخته شده می باشد. در مذاکراتی که بامدیران این شرکت داشتیم متوجه شدیم که بعضی از معتبر ترین شرکت های آلمانی سازنده تجهیزات ابزار دقیق از سیم و کابل های نسوز و ترموکوپل BLF استفاده می کنند.

نمایندگی blf ایتالیا

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟