ترموکوپل صنعتی + خرید بهترین انواع سنسور Thermocouple

3.7/5 - (8 امتیاز)

بررسی جامع انواع سنسور و خرید سنسورهای ترموکوپل صنعتی (Industrial Thermocouple) برند آروان صنعت هیراد با ضمانت و خدمات پس از فروش عالی. سنسورها یا جفت های گرمایی آروان صنعت، جزو بهترین، پرکاربردترین و حرفه ای ترین سنسورهای دما در ایران محسوب می شوند. شرکت آروان صنعت هیراد، به عنوان یکی از شرکت های مطرح و پیشرو در زمینه تولید انواع گوناگون سنسورهای دما، طیف وسیعی از این تجهیزات را طراحی، تولید و روانه بازار کرده است و توانسته است نیاز بسیاری از صنایع را نسبت به خرید سنسور دما باکیفیت داخلی برطرف کند. در ادامه این نوشتار به بررسی کامل انواع تایپ ها می پردازیم و مطالبی را به شما عزیزان خواهیم گفت. همچنین قوانین Thermocouple ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

به منظور بررسی لیست قیمت خرید و فروش سنسور ترموکوپل، با کارشناسان مانیاد صنعت تماس بگیرید. قیمت سنسورهای دما تقریباً از 190,000 تومان شروع می شود.

خرید انواع ترموکوپل صنعتی (Industrial Thermocouple)

خرید سنسور یا دماسنج ترموکوپل نیاز به بررسی دقیق این محصولات دارد که نمی توان بدون مشورت و راهنمایی با کارشناسان خبره، این کار را به راحتی انجام داد.

خرید ترموکوپل صنعتی
خرید ترموکوپل صنعتی

در ادامه به بررسی انواع ترموکوپل صنعتی ( Thermocouple ) می پردازیم و هر یک را به طور مختصر توضیح می دهیم:

توجه به این نکته ضروریست که انواع تایپ های جفت های حرارتی دارای محدوده های دمایی متفاوتی بوده و شما عزیزان باید متناسب با نیاز خود نیست به خرید سنسورهای دما اقدام کنید.

ترموکوپل سیمی

ترموکوپل سیمی یکی از پر مصرف ترین انواع سنسور های حرارتی محسوب می شود. بهتر است از عبارت کابلی برای این نو از جفت های حرارتی استفاده کنیم. سوال حائز اهمیت این است که کابل ترموکوپل استفاده شده در آن از نوع افزاینده طول می باشد یا جبران ساز؟

در بیشتر متون علمی مرجع تاکید شده است که می بایست از Thermocouple Extension Cables برای ساخت جفت حرارتی سیمی استفاده شود. به عنوان مثال ما سه نوع کابل برای دستگاه سنجش حرارت تایپ K داریم. کابل تایپ KX , KCA و WX . تکلیف WX که مشخص است، چرا که به دلیل دارا بودن درصد خلوص کمتر، حداکثر دمای Thermocouple می بایست 800 درجه سانتیگراد باشد. همچنین برش (Cutting) های کابل برای سایز 1x2x0.50 میلی متر مربع بهتر است کمتر از 15 متر و حتی کم تر باشد.

خرید ترموکوپل سیمی
خرید ترموکوپل سیمی

کابل رابط KCA با روکش PVC در واقع یکی از پر کاربرد ترین کابل های رابط جفت گرمایی برای مسافت های طولانی است. اما بهترین نوع کابل افزاینده طول دستگاه سنجش حرارت که می توان از آن به جای دو نوع قبلی هم استفاده کرد، نوع KX است. این نوع از تایپ های قبلی گران تر و به همین نسبت از درجه کیفی اعلی تری برخوردار بوده و درصد خلوص این نوع نزدیکترین آنالیز را نسبت به دو نوع قبلی دارد. تاکید می کنم استفاده از این تایپ که همواره با حرف اختصاری X نشان داده می شود، برای ساخت جفت حرارتی سیمی الزامیست. به طور معمول، این نوع از دماسنج ها طول عمر و کارایی فوق العاده ای دارند.

ترموکوپل سرامیکی

ترموکوپل سرامیکی در دسته سنسورهای دما بالا قرار می گیرد.غلاف محافظ سرامیکی از نوع C610 مطابق با استاندارد DIN آلمان ساخته می شود. در واقع می توان گفت که این غلاف، نقطه طلاقی دماسنج های صنعتی مبتنی بر فلز (Base Metal) و مبتنی بر فلزات نجیب (Nobel Metal) است.

ترموکوپل سرامیکی
ترموکوپل سرامیکی

به زبان ساده تر ما می توانیم سیم داخلی ترموکوپل (جفت گرمایی) نوع K را که می خواهیم دما را مطابق استاندارد های بین المللی تا 1260 درجه سانتیگراد درون غلاف محافظ سرامیکی، قرار دهیم.همچنین ما می توانیم برای ساخت جفت حرارتی نوع S ای که می خواهیم دما را تا 1400 درجه سانتیگراد اندازه گیری کند،از غلاف سرامیکی KER 610 استفاده کنیم.این غلاف سرامیکی ساختار شکننده ای دارد و می بایست از تماس سیال و برخورد اجسام با آن جلوگیری شود.

انواع ترموکوپل صنعتی از لحاظ تایپ

حال قصد داریم سنسورها یا دماسنج های ترموکوپل را از لحاظ نوع، تایپ یا تیپ مورد برسسی قرار دهیم:

ترموکوپل نوع K

خرید ترموکوپل تیپ K
خرید ترموکوپل تیپ K

ترموکوپل نوع K را به جرأت می‌توان پر مصرف ترین Thermocouple در صنعت نامید. هزینه پایین و دقت اندازه گیری نسبتاً خوب، از ویژگی های این نوع سنسور ترموکوبل است. این جفت حرارتی را می توان با انواع سری برای اتصال در محل مورد نظر مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال مدل های سری تایوانی (Bolt)، سری انگلیسی یا پیچ M8 و طرح اسکوتی دارای کاربرد بیشتری هستند.

ترموکوپل نوع J

خرید سنسور thermocouple نوع J
خرید سنسور thermocouple نوع J

ترموکوپل تایپ J را می توان بعد از تایپ K پر مصرف ترین جفت حرارتی نامید. یکی از دلایل این موضوع لوازم جانبی دستگاه های سنجش حرارت است. چرا که در بسیاری موارد دیده شده است که دستگاه جانبی بصورت تک رنج و با ورودی تایپ J و یا K موجود می باشد. این موضوع در انواع ترموستات، ترانسمیتر دما و همچنین کابل رابط جفت گرمایی دیده می شود. البته جای خوشحالی می باشد که در سال های اخیر این روند در حال اصلاح است.

راه حل ارائه شده برای ترانسمیتر و ترموستات این است که این تجهیزات بصورت ورودی مولتی رنج تولید و عرضه می گردند و کاربر می تواند با توجه به نیاز خود از آن استفاده کند. ویژگی بسیار خوب این روش این است که در صورت نیاز بهره بردار، می توان نوع سنسور دما را عوض کرد، اما نیازی به تغییر ترانسمیتر دما نیست و تنها کافی است که تنظیمات (Configuration) را تغییر داد. به این کار کالیبره کردن (پی نوشت 2*) ترانسمیتر دما نیز گفته می شود.

ترموکوپل نوع T

جفت گرمایی نوع T یکی از سنسور های دما کاربردی و قابل اعتماد می باشد. در این نوع از سنسور های حرارتی پایه مثبت از جنس مس و هادی پایه منفی از جنس مس نیکل است. این ساختار بهترین نوع ترموکوپل برای اندازه گیری دماهای منفی بوده و در این دماها نسبت به سایر جفت های حرارتی پایداری بیشتری دارد. هم چنین این نوع جفت گرمایی در مقابل خورندگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم است.

ترموکوپل نوع E

هادی پایه مثبت در این دستگاه سنجش حرارت از جنس کرومل و پایه منفی از جنس کنستانتان است. این نوع از جفت های حرارتی برای استفاده در محیط های اکسیده کننده و خنثی از نظر بازی و اسیدی توصیه نمی گردد و در دمای یکسان بین جفت های گرمایی موجود دارای بالاترین ولتاژ موثر می باشد. بنابراین در فواصل انتقال طولانی بهتر است مورد استفاده قرار گیرد تا افت ولتاژ کمتر و در نتیجه خطای کمتری ایجاد نماید.

ترموکوپل نوع N

در سنسور دما نوع N پایه مثبت از جنس نیکل کروم سیلیکون و هادی پایه منفی از جنس نیکل سیلیکون است. این ساختار تقریبا ساختاری نزدیک به ترموکوپل تایپ E و K دارد و می تواند به جای آن ها مورد استفاده قرار بگیرد. جفت حرارتی تایپ N نسبت به این دو تایپ گران تر بوده و حساسیت کمتری دارد. اما به علت اینکه هر دو پایه آن خاصیت آهنربایی ندارند (فاقد Fe هستند) در محیط های اکسید کننده بهتر است مورد استفاده قرار گیرند. همچنین در دماهای بالا این ترموکوپل رفتار پایدارتری نسبت به تایپ K و E از خود نشان می دهد.

ترموکوپل نوع S

در این جفت گرمایی پایه مثبت از جنس پلاتینیوم – رادیوم و هادی پایه منفی از جنس پلاتینیوم است.دستگاه سنجش حرارت تایپ S بر اساس رفتار الکترون های آزاد فلزات نجیب پلاتین و رادیوم کار می کند. به همین دلیل بعضی مواقع از این جفت گرمایی با نام سنسور پلاتین رادیوم یاد می شود. البته این نام را می توانیم برای هر سه نوع S ، R و B بر گزینیم. اما بهتر است برای جلوگیری از اشتباهات رایج طبق استاندارد های بین المللی این سنسور ها را با حروف اختصاری نام ببریم.

ترموکوپل نوع R

جفت حرارتی نوع S و R بسیار به هم شبیه هستند و دمای کارکرد آن ها نیز خیلی به هم نزدیک می باشد.اشتباه رایجی که در این زمینه رخ می دهد این است که کابل بیرونی ترموکوپل نوع S را بجای کابل ترموکوپل نوع R استفاده می کنند.

ترموکوپل نوع B

پایه مثبت در سنجش گر دما تایپ B از جنس پلاتینیوم – رادیوم و پایه منفی از جنس پلاتینیوم می باشد.این ساختار در دسته ترموکوپل های دما بالا رده بندی می شود اما در دماهای پایین هم به علت داشتن دقت بالا در بعضی صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. تنها تفاوتی که با تایپ R ,S دارد در درصد خلوص هادی پایه های تشکیل دهنده می باشد و نسبت به سایر جفت های حرارتی گران قیمت تر می باشد.

ترموکوپل نوع C

Thermocouple نوع C یکی از خاص ترین و پیچیده ترین انواع دستگاه های سنجش حرارت می باشد. بطوریکه می بایست دمای بیش از 2000 درجه سانتیگراد را تحمل کند. این جفت حرارتی از معدود دستگاه های سنجش حرارتی است که هم باید دمای 2000 درجه سانتیگراد را اندازه گیری کند و هم این دما را تحمل کند!در حال حاضر ساخت و تولید ترموکوپل تیپ C در انحصار کشورهای انگشت شماری می باشد.

سنسور PT500

سنسور مقاومتی PT500 نسبت به ترموکوپل PT100 (پی نوشت 1*) کاربرد کم تری دارد.همانطور که می دانید وقتی می گوئیم پی تی پانصد یعنی اهم این سنسور در دمای 0 درجه سانتیگراد 500 می باشد.آیا می دانید چرا بجای سنسور مقاومتی پی تی 100 از سنسور پی تی 500 استفاده می شود؟یکی از مهم ترین عوامل دقت اندازه گیری (Accuracy) می باشد.شاید به توان گفت همانند تعداد رشته های کابل PT100 هرچه اهم سنسور PT در صفر درجه سانتیگراد بیش تر شود،دقت اندازه گیری آن بیشتر می شود.

ترموکوپل چیست و چگونه کار می کند؟

ترموکوپل ها به زبان ساده، دستگاه های الکتریکی ای هستند به منظور اندازه گیری دما که برای انجام کار نیازمند دو رسانای غیر همجنس می باشند. عملکرد جفت حرارتی بر اساس الکترون های آزاد موجود در سیم داخلی می باشد. بطور معمول در هر متر مکعب از یک فلز نمونه 10 به توان 28 الکترون آزاد وجود دارد.

ترموکوپل و RTD بطور گسترده در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت مناسب و قابل اعتماد بودن، دو ویژگی بسیار مهم این تجهیزات ابزار دقیق هستند. متأسفانه در بسیاری از موارد به دلیل پیچیدگی دیگر تجهیزات ابزار دقیق، ممکن است کارشناسان برق یا بازرگانی شرکت ها به سادگی انواع جفت حرارتی را خریداری کنند! در بسیاری از موارد دیده شده است که بیان می شود Thermocouple چیزی ندارد! اما ما می خواهیم در ادامه متن به شما ثابت کنیم که دستگاه های سنجش حرارت چیزهای زیادی دارند و از ساختار پیچیده و حائز اهمیتی برخوردار هستند.

ترموکوپل بر اساس پدیده ترموالکتریک و اثر سیبک کار می کند. نکته حائز اهمیتی که در بسیاری موارد نادیده گرفته می شود رفتار الکترون های سیم داخلی جفت گرمایی است. از زمان شروع سنجش دما تا لحظه به نمایش در آمدن دما بر روی صفحه نمایشگر ترموستات دیجیتال در اتاق کنترل، هدف دستگاه سنجش حرارت، کابل رابط و ترموستات دیجیتال کاملا مشخص است. هدف این است که در کمترین زمان ممکن سیگنال اندازه گیری شده با کم ترین افت ولتاژ به مقصد برسد.

پس در این بخش آشنا شدید که دماسنچ ترموکوپل چگونه کار می کند. در ادامه به بررسی قوانین و خرید انواع Thermocouple می پردازیم.

قوانین ترموکوپل و اثر سیبک ( Seebeck ) چیست؟

توماس جوآن سیبک در کشور آلمان و در سال 1821 میلادی قوانین ترموکوپل و عملکرد آن ها را کشف کرد. برای ارج نهادن به زحمات این دانشمند نام این کشف بزرگ را اثر سیبک نام گذاری کردند. اگر بخواهیم در یک جمله اثر سیبک را تعریف کنیم باید بگوییم که جفت گرمایی انرژی حرارتی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. در واقع توماس کشف کرده بود که جریان الکتریسیته دستگاه های سنجش حرارت در یک مدار بسته جریان دارد.

به منظور خرید ترموکوپل می توانید با شرکت آروان صنعت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید. لازم است بدانید که خرید Thermocouple نیازمند رعایت نکات خاصی است.

در مورد جفت های گرمایی بیشتر بدانید

توماس جوآن سیبک دریافت که می تواند دو ماده رسانا را با مواد سازنده متفاوت در معرض دما قرار دهد. در این صورت در دو سر سیم اختلاف ولتاژ ایجاد می شود.این اختلاف پتانسیل به متریال سیم (به دلیل رفتار الکترون های آزاد) و میزان دمایی که به هر ماده اعمال شده است بستگی دارد. از این رو به مرور زمان تایپ های مختلف دماسنج صنعتی کشف شدند.

مشاوره خرید انواع سنسورهای ترموکوپل صنعتی

قیمت فروش انواع ترموکوپل های صنعتی به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برند
 • کیفیت متریال به کار رفته
 • ترموول
 • تایپ سنسور
 • کیفیت سیم های داخلی سنسور
 • کلیگی یا هد ترموکوبل
 • ضمانت و خدمات پس از فروش
 • محدوده دما
 • و بسیاری عوامل دیگر.

برای مشاهده لیست انواع محصولات ترموکوپل صنعتی برند آروان صنعت هیراد، سنسورهای ترموکوپل نوع K، نوع J، نوع T، نوع N، نوع S، نوع R و … به وبسایت آروان صنعت هیراد به لینک (https://arvansanat.com/product-category/thermocouple/) مراجعه کنید.

اگر قصد خرید و استعلام قیمت انواع سنسور ترموکوپل صنعتی را دارید، به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که قبل از خرید، با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره های رایگان و تخصصی بهره مند شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را در خرید این تجهیزات برقی داشته باشید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

53 Comments

 1. محمد رهبری
  اردیبهشت 27, 1400 در 7:41 ق.ظ

  سنسور ها چند قیمتند؟ تایپ کا می خواستم؟ می تونید لیست قیمت بفرستید؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   اردیبهشت 27, 1400 در 9:02 ق.ظ

   سلام و درود خدمت شما جناب رهبری عزیز. جفت های حرارتی با توجه به تایپ، برند، محدوده دمایی که پشتیبانی می کنند، جنس متریال به کار رفته در آن ها، غلاف، جنس سیم ترموکوپل و بسیاری عوامل دیگر قیمت های متفاوتی دارند. تایپ K هم موجود داریم.
   لطفاً برای دریافت مشاوره رایگان خرید محصولات با کارشناسان مانیاد صنعت تماس بگیرید.

 2. احمدی پوری
  اردیبهشت 27, 1400 در 8:03 ق.ظ

  ممنون بابت مطلب خوبتان درباره سنسورهای ترموکوپل.

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   اردیبهشت 27, 1400 در 9:03 ق.ظ

   سلام و قت بخیر. خواهش می کنم، انجام وظیفست.

 3. کیوان رزمجو
  اردیبهشت 29, 1400 در 8:50 ق.ظ

  ترموکوبل ها تولید خودتان است؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   اردیبهشت 29, 1400 در 9:07 ق.ظ

   با سلام و درود خدمت شما. سنسورها ساخت برند آروان صنعت هیراد است.

 4. محمد افلاکی راد
  اردیبهشت 31, 1400 در 4:31 ب.ظ

  سلام.
  برای استفاده در از سنسور در دماهای بالا باید از چه نوع ترموکوپلی استفاده کرد؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   خرداد 1, 1400 در 2:18 ب.ظ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما. سنسورهای تیپ R و S از جمله سنسورهایی هستند که در دماهای خاص مورد استفاده قرار می گیرند.

   1. محمد
    تیر 14, 1400 در 6:03 ب.ظ

    سنسورهای تیپ S واقعا فوق العاده اند.

    1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
     تیر 15, 1400 در 7:43 ب.ظ

     بله دقیقاً

 5. مریم غفاری
  خرداد 8, 1400 در 8:51 ق.ظ

  برای دماهای در حدود ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد و بالاتر میشه از pt100 استفاده کرد یا باید حتما از ترموکوبل استفاده کنیم؟؟؟
  تشکر

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   خرداد 12, 1400 در 9:28 ق.ظ

   سلام خانم غفاری. حتماً برای دماهای 1000 درجه سانتیگراد باید از سنسورهای thermocouple استفاده کرد و از PT100 برای دماهای بالا نمی توان استفاده کرد.

 6. مهرداد چهره گشا
  خرداد 12, 1400 در 8:18 ق.ظ

  سنسورهای pt100 چه تغاوتی با ترموکوپل های صنعتی دارند؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   خرداد 12, 1400 در 9:30 ق.ظ

   PT100 ها جزو سنسورهای RTD محسوب می شوند و محمدوده دمایی کمتر و دقت بالاتری نسب به ترموکوبل ها دارند. اگر بخواهیم مقایسه درست انجام دهیم باید ترموکوپل را با RTD مقایسه کرد.

  2. مهران سمیعی
   تیر 5, 1400 در 7:56 ق.ظ

   شما همه نوع سنسور دما می سازید؟

   1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
    تیر 6, 1400 در 12:01 ب.ظ

    سلام و وقت بخیر جناب سمیعی. بله هر نوع سنسور دمایی که مد نظر دارید، ما تولید می کنیم.

 7. آقای مروستی
  تیر 14, 1400 در 3:18 ب.ظ

  Salam vaght bekhir. Khaste nabashid. Type g hame thermocouple darid?

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   تیر 15, 1400 در 7:45 ب.ظ

   سلام و درود بر شما. بله نا هر نوع سنسوری که شما درخواست داشته باشید برای شما تولید می کنیم.

 8. مرجان بنی جمالی
  تیر 19, 1400 در 7:37 ق.ظ

  حداقل و حداکثر محدوده دمایی برای سنسورهای thermocouple چند درجه است؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   تیر 19, 1400 در 9:49 ق.ظ

   سلام و درود بر شما سرکار خانم بنی جمالی. سنسور های دما نظیر Thermocouple و RTD ها چون دارای انواع و تایپ های متفاوتی هستند، هر کدام محدوده یا بازه دمایی متفاوتی دارند و کاربرد آن ها بستگی به کاربرد محیط شما دارند.

 9. رضا آراسته
  تیر 20, 1400 در 7:32 ق.ظ

  سلام. مطلبتان بسیار جامع و کامل بود. می خواستم بپرسم چگونه باید تشخیص دهم که ترموکوپل بخرم یا rtd?
  ممنونم

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   تیر 21, 1400 در 10:51 ب.ظ

   سلام و درود بر شما. عوامل زیادی در انتخاب صحیح سنسور ترموکوپل و RTD تاثیر گذارند که به امید خدا مقاله ای جامع در این زمینه در وبسایت قرار خواهیم داد.

 10. مرتض خادم راده
  تیر 21, 1400 در 7:43 ق.ظ

  سلام. شما غلاف ترموکوبل هم می فروشید؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   تیر 21, 1400 در 10:46 ب.ظ

   سلام و درود بر شما جناب خادم زاده. بله انواع غلاف سرامیکی در انواع آلیسنت، پیتوگراس و دیگر انواع غلاف سنسور ارائه می گردد.

 11. فیدار کلین
  تیر 27, 1400 در 11:25 ب.ظ

  سلام. کدامیک از سنسورهای دما طول عمر بالاتری دارند: RTD یا Thermocouple

  1. رحیمی
   تیر 29, 1400 در 3:57 ب.ظ

   طول عمر هر دو سنسور بستگی به محل مورد استفاده، کیفیت متریال، برند، جنس غلاف و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد.

 12. حسین
  تیر 29, 1400 در 8:01 ق.ظ

  ممنون بابت مطلب بسیار خوبتون در مورد سنسورهای دما

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   مهر 2, 1400 در 11:34 ب.ظ

   خواهش می کنم.

 13. ARASH SHEYKHZADEH
  تیر 31, 1400 در 8:01 ق.ظ

  چه تعاوتی بین تایپ های s و r وجود دارد؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   مهر 2, 1400 در 11:34 ب.ظ

   درود جناب شیخ زاده. سنسورهای تایپ R از لحاظ کارایی شبیه به نوع S هستند. اما به علت دقت و ثبات بالا در مصارف دمای پایین استفاده می شوند. نوع R خروجی کمی بالاتر و پایداری بیشتری نسبت به S دارد.

 14. ابراهیمی
  مرداد 14, 1400 در 6:36 ب.ظ

  سنسور با رزوه movable دارید؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   مهر 2, 1400 در 11:32 ب.ظ

   سلام جناب ابراهیمی. بله می سازیم.

 15. مهدوی
  شهریور 18, 1400 در 7:47 ب.ظ

  سلام. شما سنسورهای درخواستی هم تولید می کنید؟

  1. رضا حسینی
   مهر 2, 1400 در 11:42 ق.ظ

   سلام. بله بنده واقعا از محصولات شرکت مانیاد صنعت راضی آن و سنسورهای به صورت سفارشی مطابق درخواست شما تولید می کنند.

 16. مجتبی
  شهریور 24, 1400 در 10:39 ب.ظ

  شما سنسورهای پلاتین رادیوم می سازید؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   شهریور 25, 1400 در 9:19 ق.ظ

   سلام جناب مجتبی. بله سنسورهای پلاتین -رادیوم همان تایپ های R و S هستند و ما مطابق سفارش شما تولید می کنیم.

 17. بامداد روشن
  مهر 2, 1400 در 0:35 ق.ظ

  Thermocouple haton be sorate kabli ya simi darid?

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   مهر 2, 1400 در 11:49 ق.ظ

   سلام جناب روشن. بله سنسورهای کابلی (سیمی) جز پرفروش ترین محصولات ما محسوب می گردد. ما به طور خاص . مطابق با درخواست شما سنسور تولید می کنیم.

 18. Mohammadreza
  مهر 8, 1400 در 6:07 ب.ظ

  سنسورهای سیلیکون کابلی هم می سازید؟

  1. محسن حبیبی
   مهر 11, 1400 در 0:36 ق.ظ

   بله یکی از بهترین محصولات مانیاد صنعت، تولید سنسورهای سیمی یا کابلیه.

 19. شبستری
  مهر 9, 1400 در 4:51 ب.ظ

  درباره قوانین ترموکوبل بیشتر توضیح می دهید؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   مهر 10, 1400 در 8:55 ق.ظ

   سلام جناب شبستری عزیز. در مورد قوانین سنسورهای Thermocouple مطلبی را در قالب مقاله آماده کرده ایم که می توانید از بخش مقالات سایت آن را مشاهده فرمایید.

 20. کمالی
  مهر 10, 1400 در 8:11 ب.ظ

  سنسورهای ضد انفجار هم تولید می کنید؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   مهر 11, 1400 در 11:15 ق.ظ

   سلام جناب کمالی. بله ما برای صنایع مهم و حساس کشور سنسورهای ضدانفجار تولید کرده ایم. اگر درخواستی دارید در خدمتتان هستیم.

 21. Reza Shiri
  مهر 11, 1400 در 7:00 ب.ظ

  man sensore thermocouple ba ghotre 5 sant mikh. darid?

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   مهر 12, 1400 در 5:30 ب.ظ

   بله جناب شیری عزیز. بی زحمت درخواست خود را از طریق تلفن های 02188815430 و 09364765922 در میان بگذارید.

 22. بهراد هاشمی
  مهر 13, 1400 در 10:43 ق.ظ

  شما کابل سنسور دما به طور جداگانه می فروشید؟

  1. مهدوی
   مهر 15, 1400 در 4:35 ب.ظ

   کابل های سنسور های دما هم مثل خود سنسورها در انواع کابل ترموکوپل و rtd ارائه می شوند.

 23. Sadegh shahabi
  مهر 13, 1400 در 9:19 ب.ظ

  Salam. Khaste nabahid. Thermocouple ceramiki ham misazid???

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   مهر 14, 1400 در 10:30 ق.ظ

   سلام و وقت بخیر خدمت شما. بله انواع سنسورهای B و S و R با غلاف سرامیکی تولید می شوند.

 24. شرکت بازرگانی پیشتازان
  مهر 20, 1400 در 7:34 ق.ظ

  سنسورهای ضد انفجار مخصوص محیط های مستعد انفجار دارید؟

  1. تیم تحریریه مانیاد صنعت
   مهر 20, 1400 در 1:29 ب.ظ

   سلام وقتتون بخیر. بله ما برای بسیاری از صنایع مختلف که محیط هایشان مستعد انفجار هستند و ZONE بندی متفاوتی دارند، سنسورهای ضد انفجار تولید کرده ایم. لطفاً درخواست خود را از طریق واتساپ به شماره 09364765922 ارسال کنید تا کارشناسان ما بررسی و مشاوره های لازم را به شما بدهند.

   1. شرکت بازرگانی پیشتازان
    مهر 20, 1400 در 9:37 ب.ظ

    ممنون از لطفتون. بله حتماً.

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام!
ارتباط از طریق ایمیل: sales@maniadsanat.com

×